استارت پرسپولیسی‌ها برای هفته سرنوشت ساز

سرخپوشان پایتخت اولین تمرین خود در این هفته را انجام دادند؛ هفته ای که سرنوشت آن ها را تعیین خواهد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیسی ها که دور اول تمرینات آماده سازی را پشت سر می گذارند، عصر امروز نیز زیر نظر کریم باقری تمرینات خود را انجام دادند. آن ها که علاوه بر سرمربی، برند لباس های خود را نیز تغییر داده اند، این روزها با پیراهن های زرشکی در ورزشگاه شهید کاظمی دیده می شوند که این موضوع با اقبال مردمی نیز مواجه شده است.

سرخپوشان در حالی استارت تمرینات در هفته جدید را زدند که احتمالا این هفته، سرنوشت سازترین روزهای خود را برای لیگ نوزدهم تجربه خواهند کرد. تغییر مداوم در زمان اعلام سرمربی جدید سبب شده تا فشار هواداران روی مدیریت بیشتر از هر زمان دیگری باشد و حالا انتظار می رود که در روزهای آتی، سرمربی معرفی شود.

از بین گزینه های موجود شانس گابریل کالدرون بیش از بقیه است اما آنقدر که در هفته های اخیر گزینه های سرمربیگری از پرسپولیس دور و نزدیک شده اند، حالا هم هیچ بعید نیست یک مربی دیگر جای کالدرون را بگیرد و به پای میز مذاکره با پرسپولیس بنشیند.

همچنین انتظار می رود در این هفته یکی دو خرید بزرگ نیز توسط باشگاه پرسپولیس نهایی شود که البته زمان آن پس از انتخاب سرمربی خواهد بود. باتوجه به جدایی علی علیپور، سرخ ها باید هرچه سریع تر مهاجم مدنظر خود را بخرند.

همچنین پرسپولیسی ها در آخرین روزهای هفته باید برای اردوی ترکیه نیز آماده شوند؛ اردویی که با حضور کادرفنی جدید انجام خواهد شد و قرمزها باید تمام تلاش خود را کنند تا با بدن های آماده استانبول را ترک و به ایران بیایند.

منبع : ورزش3